Veysi Şahin’in coşkusu çarşıya sığmadı!

Veysi Şahin’in coşkusu çarşıya sığmadı!

Midyat Belediye Başkan Adayı Veysi Şahin, çarşı esnafı tarafından güllerle karşılandı...

A+A-

Saadet Partisi’nin Midyat Belediye Başkanlığı adayı Veysi Şahin, esnafı ziyaret etti. 

30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimler için çalışmalarını aralıksız sürdüren Saadet Partisi (SP) Midyat Belediye Başkan adayı Veysi Şahin, Estel Çarşısı’ndaki esnafı iş yerlerinde ziyaret etti. Esnaf ziyareti programına Seyfettin Güneştan Caddesi’nden başlayan Şahin, esnaf ve vatandaşlar tarafından büyük bir coşkuyla ve güllerle karşılandı. 

Şehrin dört bir yanında vatandaş, esnaf ve toplumun değişik kesimleri ile bir araya gelerek destek isteyen Midyat Belediye Başkan adayı Veysi Şahin, bugün de günün erken saatlerinde esnaf ziyareti yaptı, sorun ve sıkıntılarını dinleyip projeleri hakkında bilgiler verdi. Şahin, tüm dükkânlara girerek, sohbet ettiği esnafa işlerinin nasıl gittiğini, bir isteklerinin olup olmadığını sordu. 

‘İNSANLAR YAŞADIĞI ŞEHRE EMİN BİR İNSAN SEÇİYOR’

Esnaf ziyareti sonrası bir açıklama yapan Şahin, sıcak ilgiden dolayı esnaf ve halka teşekkür ederek, “Ziyaret ettiğimiz esnaflarımızın bizleri büyük bir ilgi ve alakayla karşılaması, göstermiş olduğu sıcakkanlılık, ilgi ve alaka bizleri son derece mutlu etmektedir. Onların  güvenini kazanmak gurur vericidir. İnşallah 30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan Midyat Belediye Başkanlığını kazanarak, tüm halkımıza hak ettiği hizmettin en güzelini sunup, ilçemizi hasret duyduğu hizmetlere kavuşturacağız. Değerli esnafımızla aramızda her zaman sağduyulu ve sıcak bir ilişkimiz olmuştur. Seçim sürecinde ise esnafımızı da yanımızda görmek bizleri çok memnun edecektir. Bildiğiniz gibi belediye başkanı şehrül emindir. İnsanlar yaşadığı şehre emin bir insan seçiyorlar. Kul hakkına riayet eden, hak ve adaleti gözeten birini seçmek gibi bir sorumlulukları da var. Biz her zaman söyledik ve şimdi de söylüyoruz siyaset bir amaç değil bizim için bir araçtır. Siyaset bizim hizmet vesilemiz, hizmet vasıtamızdır. Siyaseti şehrimize bir hizmet etmenin bir aracı olarak gördük. Onun için bugün huzurlarınızdayız” dedi. 

foto-galeri-icon.png

Ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getiren esnaf da Veysi Şahin’e seçim çalışmalarında başarılar diledi.  Seçim çalışmaları kapsamında esnafları ziyaret eden Midyat Belediye Başkan adayı Veysi Şehin’e, eski Mardin Milletvekilleri Muharrem Doğan, Muzaffer Arıkan ve eski Midyat Belediye Başkan Yardımcısı Metin Kutlu ile partililer eşlik etti.

Önceki ve Sonraki Haberler