VEYSİ ŞAHİN’E DESTEK SÖZÜ

VEYSİ ŞAHİN’E DESTEK SÖZÜ

Narlı Köyü’nden Midyat Belediye Başkan adayı Veysi Şahin’e destek sözü geldi.

A+A-

Midyat’ta, Narlı (Halax) Köyü’nün sevilen ve ileri gelen isimlerinden Osman Altınışık, Hacı Reşit Acar ve Fahrettin Erkal’ın aile mensupları ve dostları seçimlerde Saadet Partisi’ne destek olacağı sözünü verdi. Narlı Köyü’nün ileri gelen Altınışık, Acar ve Erkal ailelerinin desteğini alan Midyat Belediye Başkan adayı Veysi Şahin, kendisine destek verilmesinden dolayı memnuniyetini dile getirdi.

‘TAM DESTEK VAR’

Yaklaşan yerel seçimleri öncesinde Altınışık, Acar ve Erkal ailesinin büyükleri ve gençleri, Estel’deki seçim bürosuna gelerek Saadet Partisi’nin Midyat Belediye Başkan adayı Veysi Şahin’e destek vereceklerini söylediler.

‘HEP ONLARIN YANINDA OLACAĞIZ’

Sıcak bir sohbet ortamında gerçekleşen  partiye katılma töreninde konuşan eski Mardin Milletvekili Muzaffer Arıkan, “Narlı köyü halkı Midyatlılar tarafından sevilen sayılan insanlardır. Sözünün arkasında duran insanlardır. İsteselerdi başka bir partiye gidebilirlerdi. Seçimlerini o şekilde yapabilirlerdi. Ama tercihlerini bizden taraf kullandılar. Niye? Doğruyu seçtiler. Neden? Güzeli seçtiler. Allah izin verirse bizde Veysi Şahin’i belediye başkanlığı koltuğuna oturtursak hep onların yanında olacağız ve kendilerine her türlü desteği  vereceğiz. Sadece onlar değil, bu oluşumun içinde olan bütün arkadaşlarımızın bizim yanımızda farklı ayrı bir yeri vardır. Hepinize hoş geldiniz diyorum, sefalar getirdiniz.” dedi. 

‘HALKIN BELEDİYESİ HALİNE GETİRECEĞİZ’

Midyat Belediye Başkan adayı Veysi Şahin ise, katılımların kendilerine güç kattığını ve hep birlikte başarılı olacaklarını belirterek, şunları söyledi:

“Bu katılımlar var olan gücümüze güç katmaya devam etmektedir. Hepinizin bildiği gibi dün Midyat kesiminde yine Midyat’ımızın çok değerli eski belediye başkanı, kanaat önderlerimizden sayın Felemez Aslan bizlere katıldı. Ben huzurlarınızda kendisine bizlere verdiği destekten dolayı şahsım ve partimiz adına şükranlarımızı sunuyorum. Bu gün de yine Midyat’ın çok sevilen, sayılan kanaat önderlerimizden sayın Hacı Reşit Amcam, Sayın Osman Altınışık ağabeyim ve sayın Fahrettin kardeşim bizlere destek verdiler. Değerli Midyatlılar, burada bulunan Estelli ve Midyatlı ailelere mensup büyüklerimiz ortak bir karar alınca ben görevden kaçamadım. Buradaki bu insanların bu ailelerin tek bir hedefi vardır; yozlaşmış ve kokuşmuş belediyeyi halkın belediyesi haline getirmektir. Onu da Allah'ın izniyle sizlerin o kutsal oylarıyla 30 Mart’ta Midyat tarihi bir gün yaşayacak. Bize destek veren, güç veren Narlı köylülerine ve tüm Midyatlı kardeşlerime en derin sevgi ve saygılarımı sunuyorum. Herkese hayırlı olmasını diliyorum. ” 

SP’nin Estel Seçim Bürosu'nda düzenlenen törene; eski Mardin Milletvekili Muzaffer Arıkan, Midyat SP Belediye Başkan Adayı Veysi Şahin, kanaat önderleri Osman Altınışık, Hacı Reşit Acar ve Fahrettin Erkal ile çok sayıda partili katıldı. 

Önceki ve Sonraki Haberler