Tüm Bel-Sen Dayanışma Gecesi Düzenledi

Tüm Bel-Sen Dayanışma Gecesi Düzenledi

Tüm Bel-Sen Midyat Temsilciliği’nden Dayanışma Yemeği...

A+A-

Tüm Belediye ve Yerel Yönetim Hizmetleri Emekçileri Sendikası (Tüm Bel-Sen) Midyat Temsilciliği tarafından birlik, beraberlik ve dayanışma yemeği düzenlendi.

Tüm Bel-Sen Midyat İlçe Başkanı Zeyni Seven’in ev sahipliği yaptığı dayanışma gecesine katılan Midyat Belediye Başkan Yardımcıları Mehmet Tevfik Baysal ve Metin Kutlu ile Tüm Bel-Sen Mardin Şube Başkanı İzettin Karaboğa ve üyeler kaynaşma ve dayanışmanın en güzel örneğini sergilediler.

Yemek öncesi bir konuşma yapan Mardin Şube Başkanı Karaboğa, Tüm Bel-Sen’in, kamu emekçisinin örgütlenmesinin en temel taşını oluşturan sendikalardan biri olduğunu belirtti. Midyat’ın önemli bir merkez olduğunu vurgulayan Karaboğa, Midyat’ta olmaktan dolayı mutluluğunu dile getirerek, “Birlik ve beraberliği perçinlemek amacıyla bu geceyi düzenledik. Bu tür etkinliklerin daha sık düzenlenmesini planlıyoruz” dedi.

Ardından söz alan Tüm Bel-Sen Midyat İlçe Başkanı Zeyni Seven de, “Amacımız bir araya gelerek üyeler arasındaki kaynaşma, dayanışma ve kardeşlik havasının genişlemesine katkıda bulunmak, iş birliğini ve diyalogu sağlamaktır. Böyle günler bir araya gelmemizde bir vesiledir. Dayanışma içinde olmaya, birlikte olmaya ihtiyacımız var. Tüm çalışanlarımızla halkımıza hizmet ediyoruz. Hizmet etmeye devam edeceğiz. Üretmeden tüketmek mümkün değildir. Üreteceğiz. Üretmeden tüketen toplumlar ayakta kalamaz. Hep birlikte çalışarak, üreterek, Midyat’a faydalı olalım.” dedi.

Sendika üyelerinden Nurettin Alğan ise, etkinlikten memnun kaldıklarını, bu tür programlarının kaynaşmayı artırdığını vurguladı. Alğan, organizasyonu gerçekleştirenlere teşekkür etti.

Verilen yemeğin ardından çay eşliğinde yapılan sıcak sohbetlerle program sona erdi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.