Stüdyo Ali Midyat’ta Açıldı

Stüdyo Ali Midyat’ta Açıldı

Midyat’ta kamera çekimi ve dijital fotoğrafçılık konusunda önemli bir eksikliği giderecek işletme olarak gösterilen ‘Stüdyo Ali’ hizmete açıldı.

A+A-

Midyat’ta kamera çekimi ve dijital fotoğrafçılık konusunda önemli bir eksikliği giderecek işletme olarak gösterilen ‘Stüdyo Ali’ hizmete açıldı. Cumhuriyet Bulvarı Midyat dört yolda açılan Stüdyo Ali’de düğün, nişan, doğum, iş toplantıları, konferanslar, okul gösterileri, dış mekânda hareketli ve her türlü çekimler, yüksek kaliteli video ve fotoğraf çekimleri yapılıyor.

Yılların getirdiği tecrübeyi kaliteli hizmet anlayışıyla bütünleştirip hizmet verdiklerini söyleyen İşletme sahibi Midyatlı işadamı Ali Ersoy, kalitenin bir ahlak felsefesi olduğunu düşünen, yaptığı her işe mükemmeliyetçi yaklaşan, bilgi, birikim ve olanaklarını sonuna kadar kullanan ve müşteri memnuniyetine özen gösteren bir ekip olduklarını belirtti.

İşletmenin ilçedeki ticari rekabete ve zenginliğe katkı vereceğine inandığını ifade eden Ersoy, Midyat’ta kamera ve fotoğraf stüdyosunu açmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “20 yılı aşkın tecrübemize güvenerek teknolojinin getirdiği en son yenilikleri kullanarak en güzel tasarımlarla halkımıza hizmet veriyoruz. Fotoğraf ve kamera çekiminin yanı sıra bardak, saat, kolye, yastık, anahtarlık gibi ürünlere süblimasyon baskı da yapıyoruz” dedi.

Gelin ve damat adaylarına sıradan düğün fotoğrafları yerine unutulmaz evlilik fotoğrafları ile en özel anlarını ölümsüzleştirdiklerini vurgulayan Ersoy, düğün albüm fotoğraflarını stüdyo ile sınırlandırmadıklarını ve Midyat’ın birçok doğal güzelliğini düğün fonu olarak kullandıklarını kaydetti.

Midyat’ta ‘siz hayal edin biz yapalım’ sloganı ile çalışmalarını yürüttüklerini anlatan Ersoy, şunları belirtti:

“Unutulmaz bir gün ve geceyi aynı güzellikle ölümsüzleştiriyoruz. Özel günleriniz çekimleri istekleriniz doğrultusunda uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Bu seçim gerçekleştikten sonra seçilen fotoğraflar istediğiniz boyutta basılarak, albüm haline getirilmiş biçimde ve CD olarak teslim edilir. Bu özel gününüzün anısı olan fotoğraflardan akrabalarınıza, arkadaş ve dostlarınıza dağıtmak üzere dilediğimiz kadar çoğaltma işlemi yapabilirsiniz. Dijital olarak yapılan çekimlerin bir avantajı ise, çekilen fotoğrafların size özel olarak tasarlanıp, teşekkür kartı veya davetiye amaçlı kullanılabilmesidir. Kamera çekimleri de fotoğraf çekimleri gibidir. Deneyimli bir kameraman ve gelişmiş bir kamera sayesinde istediğiniz görüntüleri elde edebilirsiniz. Toplantı veya düğün mekânınız için usta ekibimizle çalışıyoruz. Düğününüzün video çekimini, yıllar sonra, film havasında izlemek isterseniz size bu hizmeti de sunuyoruz. Düğün görüntüleri size videokaseti olarak verebilir ya da CD olarak da alabilirsiniz. Yedekleme sayesinde bu sıkıntıdan kurtulabilirsiniz.”

Önceki ve Sonraki Haberler