Stk’lar Mütevelli Heyetini Seçti

Stk’lar Mütevelli Heyetini Seçti

Midyat Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Mütevelli Heyeti seçimleri tamamlandı.

A+A-

2014 yılı faaliyet döneminde Vakıf Mütevelli heyetinde görev yapmak üzere yapılan seçimde sivil toplum kuruluşlarını temsilen Umutla Yaşam Derneği Başkanı Murat Ay, mütevelli heyetine seçildi. 

Midyat’ta faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşları (STK), Midyat Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma Vakfı’na mütevelli heyeti seçimini yaptı. STK temsilcilerinin katıldığı seçimde Umutla Yaşam Derneği Murat Ay kullanılan 35 oyun 19'unu alarak mütevelli heyetine seçildi.

Midyat Kaymakamlığı, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı mütevelli heyetinde 2014 yılında görev yapacak STK temsilcisinin belirlendiği seçim yapıldı. Divan başkanlığını Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Orhan Günel, kâtip üyeliğini ise SYDV personeli Bilal Uslu’nun yaptığı seçimde oylar kapalı zarf usulü ile gerçekleştirildi.

35 sivil toplum kuruluşu temsilcisinin katıldığı seçimde Umutla Yaşam Derneği Murat Ay 19 oy alırken, Genç İşadamları Derneği Başkanı Zeki Çiçek ise 16 oy aldı. Oyların çoğunluğunu alan Murat Ay 2014 yılı Ocak ayından itibaren Midyat Kaymakamlığı, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı mütevelli heyetinde görev yapmaya başlayacak. 

AMACIMIZ HİZMETİR

Seçimlerin ardından bir teşekkür konuşması yapan Umutla Yaşam Derneği Başkanı Murat Ay, amaçlarının, yardım dağıtımları ve bundan faydalanacak kişilerin hakkaniyetle belirlenmesi olduğunu belirterek, “Burada tek amaç var oda hizmettir. Bu hizmete biz talip olduk ve seçimi kazandık. Allah hayırlısını eylesin. Zeki Çiçek arkadaşımıza bugüne kadar yaptığı hizmetlerinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
3 Yorum