Sporculara Krampon Hediye Edildi

Sporculara Krampon Hediye Edildi

Midyat Belediyespor Futbol Takımı oyuncularına anlamlı destek…

A+A-

Midyatlı hemşerimiz 21. Dönem Mardin Milletvekili Veysi Şahin, Midyatsporlu futbolculara 26 çift krampon hediye etti. Mardin 1. Amatör Lig’de mücadele eden Midyat Belediyespor Futbol Takımı için gönderilen kramponlar Şahin’in yeğeni Veysel Şimşek tarafından Teknik Direktör Ercan Alğaç’a teslim edildi. 

Konuyla ilgili olarak açıklama yapan 21. Dönem Mardin Milletvekili Veysi Şahin, “Öncelikle futbolcularımızı gösterdikleri üstün performanstan dolayı tebrik ediyorum. Gençlerimizin sporla uğraşmalarını önemsiyoruz. Bu gençlerin hepsi Midyat’ın evlatları. Hepsi pırıl pırıl gençler ve onların başarılı olması bizleri gururlandıracaktır. Bu yolda genç kardeşlerimi motive etmek amacıyla bir katkıda bulunmak istedim. İnşallah  kramponlarımız takımımıza uğur getirir . Midyatspor’a yeni sezonda başarılar diliyorum.” dedi.

Teknik Direktör Ercan Alğaç da, “Hemşerimiz Sayın Veysi Şahin’in Midyatsporu desteklemek maksadıyla yaptığı bu güzel jestin bizim için anlamı büyük. Hemşerilerimizin bu tür yaklaşımları bizi duygulandırıyor. Kendisine bu duyarlı yaklaşımından ve desteklerinden dolayı teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

veysel-simsek_ercan-algac.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler