Sizinmedya’ya Ziyaret

Sizinmedya’ya Ziyaret

HAS Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı Abdulhakim Kaya, Genel Yayın Yönetmenimiz Mehmet Halis İş’i ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu.

A+A-

Midyat - Zeytinburnu İlçesi’nde HAS Parti İlçe Başkanı olan Midyatlı hemşerimiz Abdulhakim Kaya, Genel Yayın Yönetmenimiz Mehmet Halis İş’i ziyaret ederek görüş alışverişinde bulundu. Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Midyat’a gelen HAS Parti Zeytinburnu İlçe Başkanı Abdulhakim Kaya, ziyaretinde Genel Yayın Yönetmenimiz Mehmet Halis İş ile görüştü.

Gerçekleşen ziyarette Kaya, yaşadığı deneyimlerden yola çıkarak, Midyat’ın daha iyi noktalara gelebilmesi için yapılması gerekenler hakkında düşüncelerini anlattı.

Zeytinburnu İlçesi’nde birçok sosyal sorumluluk projesine destek verdiklerini söyleyen Kaya, “Sosyal sorumluluk olgusunun öneminin ve toplumda oynadığı hayati rolün bilinciyle, HAS Parti olarak eğitim, sağlık, kültür ve çevre alanlarında birçok değerli projeye destek olmaktan gurur duyuyoruz. Söz konusu alanlarda yapılan her türlü çalışma ile ülkenin geleceğine katkıda bulunduğumuzu bilmek ise bize cesaret veren en büyük motivasyon kaynağımız. Dünyanın bize sunduğu kaynakların, gezegenimiz ve çevremize zarar vermeyecek şekilde kullanılmasının insanlığa, gelecek nesillere ve kendimize olan saygımızı ifade etmenin en güzel yolu olduğuna inanıyoruz. Bu bilinç ve inançla memleketimizde de varlık sahibi olan vatandaşların, bilhassa işadamlarının kendi işlerinden başka memleketin sosyal meseleleri ile meşgul olmaları lazım geldiğine inanıyorum” dedi.

TÜM DÜNYANIN PARTİSİYİZ
HAS Partinin kısa sürede ülke genelinde başarısı ile siyasetteki yerini aldığını söyleyen Kaya, “Zeytinburnu İlçesi’nde Midyatlı hemşerilerimizle birlikte Halkın Sesi Partisi’ni (HAS) en iyi konuma getirmek için bu görevi üstlendik. HAS Parti sadece Türkiye’nin değil tüm dünyanın partisidir. Genel Başkanımız Numan Kurtulmuş da vatandaşlar arasında güven duyulan bir lider konumundadır. Başarılı olacağımıza inanıyorum. Yıpranmamış, genç kadroyla HAS Parti, ülke genelinde her geçen gün daha iyi konuma geliyor. Herkese ve her fikre sahip insanlara 24 saat hem telefonumuz hem de partimizin kapısı açık.” diye konuştu.

Midyat’ın zengin ve köklü tarihine dikkat çeken Başkan Kaya, Midyat’ın kalkınması ve gelişmesi, üretim ve istihdamının artması adına işadamlarına ve yerel yöneticilere büyük görevler düştüğünü belirterek, birlik ve beraberlik içinde Midyat’ın geleceği adına her zaman ellerini taşın altına koymaya hazır olduklarını belirtti.

AKLIN YOLU BİRDİR
Üretim, istihdam, kalkınma ve gelişmenin kentte yaşayan herkesin birlik ve beraberlik içerinde hareket etmesinden geçeğine dikkat çeken Kaya, şöyle konuştu:

Aklın yolu birdir, Amerika’yı yeniden keşfetmeye gerek yok, birçok şehirde ortak akıl hayata geçirilirken, Midyat hala görüş ayrılığı içresinde, siyasi çekişmenin zirvesinde, şahsi menfaatlere odaklanmış bir şekilde Midyat’ı geleceğe taşımak için çırpınıyoruz. Bu şekilde bu mümkün değildir. Sorunları tamamen ortadan kaldırmak elbette mümkün olmayabilir ama onları en aza indirmek için çalışılmalıdır. Oysa düşünen ve proje üreten beyinlerin siyasi görüşleri ne olursa olsun, Midyat menfaatleri ve Midyat milliyetçi-liğinde bir araya gelmekten başka çaremiz yok. Bu geminin içerisinde hepimiz varız, çıkmışız bir yola, ya bu gemiyi limana taşıyacağız ya da batıracağız.”

BASIN KÖPRÜ VAZİFESİ GÖRÜYOR
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Sizinmedya.com Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Halis İŞ, ise, basın mensuplarının topluma karşı büyük bir sorumluluk duyduklarını, bu nedenle haberlerini tarafsız, en doğru kaynaklardan alarak kamuoyuna ulaştırmak için mücadele ettiklerini, vatandaş ve kurumlar arasında bir köprü vazifesi gördüklerini sözlerine ekledi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum