Midyat'ta Memnuniyet Ön Planda

Midyat'ta Memnuniyet Ön Planda

​​​​​​​AK Belediyeler Medya Ailesi'nin Midyatlılara yönelttiği memnuniyet anketinde yüzde 59 'EVET' çıktı. İşte anketin ayrıntıları...

A+A-

AK Partili Belediyelerin çalışmalarını vatandaşlara aktarmak ve vatandaşlardan gelen eleştirileri ilgili kurum ve başkanlara iletmeyi ilke edinen AK Belediyeler Medya Ailesi'nin; Büyükşehirler, iller ve ilçelerde düzenlediği anketler birer birer tamamlanıyor. Yıl sonuna doğru bölgelerin nüfus oranı ile kullanılan oy potansiyeli orantılı olarak tamamlanan anketler, ulusal medya organlarında da kaynak olarak haberleştirilirken AK Belediyeler Medya Ailesi bu kez Midyat'taki anketini tamamladı.

YÜZDE 59 MEMNUNİYET ÇIKTI

Midyat Belediyesi'nin alt ve üst yapı çalışmalarının yanı sıra sosyal yaşama yönelik projeleri ile Başkan Veysi Şahin'in gönül belediyeciliği anlayışını takip ederek vatandaşlara aktaran AK Belediyeler Medya Ailesi'nin Midyatlılara yönelttiği "AK Partili Midyat Belediyesi ve Başkan Veysi Şahin'in çalışmalarını yeterli buluyor musunuz?" sorusuna vatandaşlar yüzde 59 oranında 'EVET' yanıtı verdi. Anket sonuçları farklı kullanıcıların sadece bir kez oy kullanması ile elde edildi. Buna göre ankete toplamda 6 bin 873 kişi katılım gösterdi. Her IP adresinin sadece bir kez oy kullandığı anketteki memnuniyet ise 4 bin 63 oldu.

MEMNUNİYETİN TEMELİNDE DOĞRU İSİM VE ÇALIŞKAN KADRO VAR

İlgili anket ve haberlere gelen yorumlar esas alındığında başarının temelinde AK Parti'nin yerel yönetim için Midyat'ta doğru isim belirlemesi ve Başkan Veysi Şahin'in çalışkan bir kadro kurması ön plana çıkıyor. Belediyeciliğin alt ve üst yapıdan ibaret olmadığının en güzel örneklerinin birbiri ardına sergilendiği Midyat'ta Veysi Şahin ve yönetimi bir yandan belediyecilik hizmetlerine devam ederken, diğer yandan ilçenin geleceğine yönelik projelerini birer birer hayata geçiriyor. Bölgesel Kalkınmanın Yerelden Başladığının çok iyi bilincinde olan Başkan Veysi Şahin, turizm projeleri için gecesini gündüzüne katarken, Gönül Belediyeciliğini de elden bırakmıyor. Vatandaş talep ve önerilerine hassasiyetle yaklaşan ve bu doğrultuda kurumsal çalışmalara yön veren Başkan Veysi Şahin ile birlikte memnuniyetin giderek arttığı Midyat'ta daha nice projelerin hayata geçeceğine de şimdiden kesin gözüyle bakılıyor.

AK KADROLARDA BİRLİK VE BERABERLİK VAR

'Birlikte Yönetim' anlayışının hakim olduğu Midyat'ta toplumun her kesimi ile görüşmeler sürdüren Başkan Veysi Şahin'in başarısının temelinde yatan bir diğer etken ise partisi ile uyum içerisinde çalışması yer alıyor. AK Kadroların birlik ve beraberlik içerisinde en iyi şekilde çalışmasını sağlayan isimlerden olan Başkan Veysi Şahin sayesinde parti kadroları da yine aynı birliktelikle yoluna devam ediyor.

MERKEZ VE KIRSALA EŞİT HİZMET

Çalışmalarında merkez ve kırsal ayrımı yapmadan her bölgeye ulaşmanın gayesi içerisinde olan Başkan Veysi Şahin uygulamaların takipçi olurken, kırsala da sürekli olarak giderek vatandaşların taleplerini birebir dinlemeyi tercih ediyor. Makamda oturmak yerine sahada olmaya özen gösteren Başkan Şahin, aynı bilinci yönetim kadrosuna da aşılayarak bu doğrultuda çalışmalarını sürdürüyor.   Kaynak: www.akbelediyeler.com

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.