Midyat Kaymakamlığına Oğuzhan Bingöl Atandı

Midyat Kaymakamlığına Oğuzhan Bingöl Atandı

Midyat Kaymakamı Fatih Akkaya, Trabzon ili Yomra ilçe Kaymakamlığı’na atanırken, Midyat Kaymakamlığı’na ise Elazığ ili Baskil İlçe Kaymakamı Oğuzhan Bingöl atandı.

A+A-

İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan Vali Yardımcıları ve Kaymakamlar Kararnamesi ile Midyat Kaymakamlığına Elazığ ili Baskil İlçe Kaymakamı Oğuzhan Bingöl atandı.

İçişleri Bakanlığı’nın vali yardımcılığı ve kaymakamlıklara yaptığı atamalar Resmi Gazete’nin bugünkü sayısında yayımlandı. 657 Sayılı Kanun ile 2451 sayılı Kanunu’nun hükümleri gereğince 446 vali yardımcısı, kaymakam ve kaymakam adayları yeni görev yerlerine atandı.

Cumhurbaşkanı Abdullah Gül tarafından onaylanan kararname doğrultusunda üç yıldan bu yana Midyat’ta görev yapan Kaymakam Fatih Akkaya, Trabzon ili Yomra ilçe Kaymakamlığı’na atanırken, Midyat Kaymakamlığına ise Elazığ ili Baskil İlçe Kaymakamı Oğuzhan Bingöl tayin edildi.

Midyat’ın yeni kaymakamı nerede doğdu? Hangi görevlerde bulundu?
İşte ayrıntılar…

Kaymakam Oğuzhan Bingöl, 1979 Yılında Erzurum’da doğdu. İlk Öğrenimini Erzurum’da Ortaöğrenimini ise Ankara’da tamamladı. Gazi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Maliye Bölümü’nü bitirdikten sonra 2004 yılında Yozgat’ta Kaymakam adayı olarak göreve başladı. Sırasıyla Eskişehir ili Han İlçesi ve Kayseri ili Akkışla ilçesinde Kaymakam vekilliği yapan Bingöl, Bursa ili Harmancık İlçe Kaymakamlığı görevini yürütürken 2008 yılında Mardin ili Dargeçit ilçe Kaymakamlığı’na atandı. 2 yıl burada görev yaptıktan sonra Mardin ili Vali Yardımcılığına atan Bingöl, 2011 yılında Bismil İlçe Kaymakamlığı’na vekâleten baktı. Burada kısa bir süre görev yapan Bingöl, aynı yıl içinde kararname ile Elazığ ili Baskil İlçe Kaymakamlığı’na tayin edildi. 05 Ekim 2011 tarihinden beri buradaki görevini yürüten Oğuzhan Bingöl, son kararname ile Midyat Kaymakamlığı görevine atandı.

Tayin olan Midyat Kaymakamı Fatih Akkaya ile Midyat’a yeni atanan Kaymakam Oğuzhan Bingöl’e yeni görev yerlerinde başarılar diliyoruz…

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
10 Yorum