Kocaman: Beni hırslandırdı

Kocaman: Beni hırslandırdı

Silivri’deki duruşmaya katılan Kocaman, mahkemenin kendisine etkisini özetledi.

A+A-

“Bu­ra­da­ki or­ta­mı, in­san­la­rı, baş­ka­nı, yö­ne­ti­ci­le­ri gör­düm. Ve on­la­rı gör­dük­çe, bu mah­ke­me­de otur­duk­ça içi­mi hırs bas­tı. Onlara ne­yi is­pat et­me­miz ge­rek­ti­ği­ni şimdi da­ha da iyi an­la­dım.”

SPOR Toto Süper Lig’de zirve takibini sürdüren F.Bahçe’de akılların çoğu sahanın dışında ne yazık ki. Ne kadar profesyonel olurlarsa olsunlar, ne kadar bu durumu dışardan seyrediyorlarmış gibi gözükseler de şike soruşturması, tüm takımın, teknik heyetin damarlarında dolaşıyor.

-SAHADA kazanılan şampiyonluğun haklılığına yürekten inanan bu grup, mahkemeden çıkacak sonucu da sabırsızlıkla bekliyor. Çünkü onlar ne yönetici ne de taraftar. Bu zaferi sahada yaşayanlar olarak süreç en çok onları zorluyor.

-BUNLARDAN neden mi bahsettik? Sebebi F.Bahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman.. 3 Temmuz sabahından bu yana kazanılan başarıyı her kulvarda göğsünü siper ederek savunan genç hoca, dün başkan Aziz yıldırım’a destek olmak için Silivri’deydi. Sabah saatlerinde başlayan duruşma için Silivri Yerleşkesi’ndeki duruşma salonuna, eski takım arkadaşlarıyla birlikte gelen Kocaman, burada dostlarıyla yaptığı sohbette neler hissettiğini anlattı.

‘TAKIMA AKTARACAĞIM’

-DAHA önce Aziz Yıldırım’ı Metris Cezaevi’nde ziyaret eden ve duygularını ‘Çok garip’ olarak açıklayan Kocaman, mahkeme salonundan da fazlasıyla etkilendi. Öyle ki Aykut hoca, ara verildiğinde sohbet ettiği dostlarına, “Bunları da görecektik. Mahkeme salonlarında F.Bahçemiz’i savunuyoruz.

Buradaki ortamı gördüm, insanları, başkanı, yöneticileri gördüm. Ve onları gördükçe, bu mahkemede oturdukça içimi hırs bastı. Onlara neyi ispat edeceğimizi daha iyi anladım.

Bu beni ateşleyen faktörü futbolcularıma da aktaracağım. Onlar da çok daha fazlasını sahaya yansıtacaklar. Bizim mücadelemiz, buradakilerin yanında az kalır” ifadeleriyle mahkemenin kendisini motive ettiğinin altını çizdi.

Vatan - ALİ CAN

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.