Kamera, Alarm ve Güvenlik Sistemleri ile Hizmetinizde

Kamera, Alarm ve Güvenlik Sistemleri ile Hizmetinizde

Midyat'ta faaliyet gösteren Temiz Teknoloji, Güvenlik Kamera ve Alarm Sistemleri ile iş yeri ve evleriniz 7/24 güvende.0

A+A-

Midyat'ta faaliyet gösteren Temiz Teknoloji, Güvenlik Kamera ve Alarm Sistemleri ile iş yeri ve evleriniz 7/24 güvende. Işıklar Mahallesi, Kocamanoğlu Caddesi, No. 12 adresinde faaliyet gösteren Temiz Teknoloji, Güvenlik Kamera ve Alarm Sistemleri Satış ve Montaj Mağazası, konut ve iş yeri güvenliğinin vazgeçilmez parçası olan güvenlik kameraları, alarm ve turnike sistemleri, kartlı geçiş, yüz tanıma, plaka tanıma ve bariyer sistemleri ürünleri satış ve montaj hizmeti vermektedir. Konut veya iş yerinin güvenliğini arttırmak amacıyla bahçe, giriş ve bina kapıları öncelikli olmak üzere görüntü kayıtlarını depolayacak güvenlik kameraları ve alarm sistemleri konusunda iddialı olan mağaza, satış ve montaj sonrası hizmetiyle de müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor.

Temiz Teknoloji Mağazası Sahibi Ahmet Temiz, "Firmamız güvenlik sistemleri satışı ve montajı yapmaktadır. Bizim için önemli olan satış sonrası hizmet, müşteri memnuniyeti ve verilen sözü tutmaktır. Verilen saatte müşterinin yanında olmak önemlidir. İşinizi her zaman güvenebileceğiniz, dürüst ve ilkeli çalışan mağazamıza rahatlıkla emanet edebilirsiniz. Satış Sonrası Destek ile Temiz Teknoloji Sistemleri olarak her zaman yanınızdayız. Tüm kamera sorunları mümkün olduğunca yerinde hizmet servisimiz ile giderilmeye çalışılmaktadır. Yerinde sorunu giderilemeyen kameralar, teknik servisimiz bünyesinde incelenmekte ve arıza/fiyat bilgisi inceleme sonucunda bildirilmektedir. Gezici ve yerinde servis uygulamamızın en büyük avantajlarından bir tanesi de uygun fiyatlı olmasıdır." dedi.

İşletme Sahibi Ahmet Temiz verdiği hizmetleri tek tek sıraladı:

İŞ YERİ KAMERA SİSTEMLERİ

İşletmeniz için özel belirlenen kamera sistemleri sayesinde 7/24 cep telefonlarından canlı izleme yapabilir, isterseniz geçmiş kayıtları da görüntüleyebilirsiniz. 7/24 kayıt yapan güvenlik kameraları hem işletmenizin güvenliğini hem de çalışanlarınızın kontrolünü yapmanızı sağlamaktadır. Yüzlerce marka ve modeli bulunan güvenlik kameraları içerisinden size en uygun ürünü belirlemek, ücretsiz keşif hizmeti ve ürün bilgisi almak için hemen bizimle iletişime geçiniz.

EV KAMERA SİSTEMLERİ

Ev kamera sistemleri sayesinde evinizin içine ve çevresine takılan gece görüşlü HD kameraları cep telefonlarınız ile takip edebilirsiniz. Ev için kullanılan güvenlik kamera sistemini bakıcı kamerası olarak kullanabilir, ses ve görüntülü konuşma özellikleri sayesinde istediğiniz an ev içindeki kişiler ile karşılıklı konuşma yapabilirsiniz. Detaylı bilgi ve ücretsiz keşif için bizimle iletişime geçiniz.

İŞ YERİ ALARM SİSTEMLERİ

Büyük, orta ve küçük işletmeler için özel hazırlanan alarm sistemleri sayesinde hırsızlara karşı önlemlerinizi alınız. Alarm sistemleri koruma altındaki alana izinsiz giriş yapılması durumunda merkeze sinyal göndererek kayıtlı olan numaralar saniyeler içerisinde aranmaktadır. Yangın, hırsızlık gibi acil durumlara karşı tek düğmeye basarak ambulans, polis, itfaiye gibi hizmetleri yardıma çağırabilirsiniz. Alarm sistemleri dış sirenleri sayesinde hırsızlara karşı büyük ölçüde caydırıcılık sağlamaktadır. Kablolu ve kablosuz seçenekleri ile işletmenize özel ürünler belirlemek ve fiyat bilgisi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

EV ALARM SİSTEMLERİ

Ev ve yazlığınızı hırsızlara karşı koruma altına alabilirsiniz. Alarm sistemleri büyük ölçüde hırsızlara engel teşkil etmektedir. Siz evinizdeyken ya da evde değilken koruma alanına izinsiz giriş yapılması durumunda izleme merkezine ve önceden belirlenen numaralar aranarak saniyeler içerisinde haber verilmektedir. Kablolu ve kablosuz seçenekler ile evinizin konumuna ve iç yapısına göre doğru ürün tespiti yapılması önemlidir. Evinizde karşılaşacağınız acil durum olaylarında tek düğme ile polis, itfaiye, ambulans ve önceden belirlediğiniz numaralara saniyeler içerisinde bilgi verilmektedir. Detaylı bilgi ve ücretsiz keşif için bizimle iletişime geçiniz.

KURUMSAL ALARM SİSTEMLERİ

Kurumsal alarm sistemleri büyük ve orta ölçekli işletmeler için özel hazırlanan, işletme faaliyetine bağlı olarak ürün seçimi yapılan profesyonel alarm sistemleridir. İşletmenizde yapılan keşif sonucu size özel belirlenen ürünler sayesinde belirlenen bölgeler maksimum düzeyde koruma altına alınmaktadır. Profesyonel ve kaliteli hizmet için öncelikle doğru ürün belirlenmeleri daha sonra profesyonel alt yapı çalışması yapılmalıdır. Deneyimli profesyonel ekibimiz sayesinde uzun yıllar kullanabileceğiniz hizmet satın alabilirsiniz. Projeniz ve işletmenize özel hizmet satın almak için bizimle iletişime geçiniz.

PERSONEL TAKİP SİSTEMLERİ

Personel takip sistemleri, çalışanlarınız giriş-çıkışlarını kolaylıkla takip edebileceğiniz, belirlenen alanlara girişlerin belirlenen kişiler tarafından yapılmasını sağlayabileceğiniz profesyonel sistemlerdir. Parmak izi, yüz tanıma ve kartlı geçiş sistemlerinin olduğu onlarca ürüne sahip personel takip sistemlerinden size özel ürünü belirlemek ve ücretsiz keşif almak için bizimle iletişime geçiniz.

TURNİKE GEÇİŞ SİSTEMLERİ

Giriş-çıkış kapıları, yemekhaneler, okul, fabrika, işletme, dershane vb. yerler için kullanılan bariyer sistemleri giriş ve çıkışlarınızı kontrol altına almanızı sağlamaktadır. Kartlı, şifreli, parmak izi ve yüz tanıma sistemleriyle entegreli olarak çalışabilen bariyer sistemleri giriş-çıkış kapılarınızı güvenli ve kontrol altına almanızı sağlamaktadır. İşletme faaliyetinize bağlı olarak değişiklik gösteren bariyer sistemleri için adresinizde ücretsiz keşif yaparak size en uygun ürünleri belirleyelim. Detaylı bilgi ve keşif için bizimle iletişime geçiniz.

APARTMAN GÖRÜNTÜLÜ DİYAFON

Apartman ve siteniz için kaliteli ve en uygun fiyatlı görüntülü diyafon sistemi satın almak için bizimle iletişime geçiniz. Adresinizde yapılacak keşif sonucu size en uygun görüntülü diyafon teklifini sunalım. Birden çok özellikli olan diyafon sistemleri talebinize uygun ürünü belirleyerek size fiyat teklifi sunalım. Mevcut sesli diyafon sisteminizi kablolarını değiştirmeden görüntülü diyafon sistemine çevirebilirsiniz. Şifreli ve kartlı giriş yapılabilen modeller sayesinde daha güvenli ve pratik şekilde kapınızı kontrol edebilirsiniz.

AKILLI EV SİSTEMLERİ

Yaşam alanınızı son teknoloji ürünler sayesinde akıllı hale getirebilirsiniz. Önceden sisteme yüklenen senaryolar sayesinde klima, ısıtıcı, kombi, lambalar, perdeler, müzik sistemleri, elektrikli tüm aletleri kontrol edebilirsiniz. Siz evde yokken telefon uygulaması sayesinde evinizdeki tüm sistemi tek dokunuşla kontrol edebilirsiniz. İstek ve ihtiyaçlarınıza göre özel hazırlanan akıllı ev sistemleri için bizimle iletişime geçiniz.

****

Temiz Teknoloji, Güvenlik Kamera ve Alarm Sistemleri Mağazası 

Ahmet Temiz 

Tel: 0536 552 34 69

Işıklar Mahallesi Kocamanoğlu Caddesi Midyat/Mardin

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.