'Hayırlı Olsun' ziyaretleri devam ediyor

'Hayırlı Olsun' ziyaretleri devam ediyor

Yeni yılla birlikte yeni ofisinde hizmet vermeye başlayan Sizin Medya Haber Merkezi'mize ziyaretler sürüyor.

A+A-

Cumhuriyet Bulvarı Elit Ofis İş Merkezi'nde doğru, tarafsız ve ilkeli habercilik anlayışı ile hem yerel hem de ulusal ve uluslar arası mecrada Midyat'ın kültürden sanata, tarihten turizme, bir çok alanda haberlerinin yayınlanması için içerik üretimini sürdüren Sizin Medya Haber Merkezi yayın ekibi yeni ofiste de yayın çalışmalarını sürdürüyor.

Haber Merkezimizin yeni ofisini Midyat'ta faaliyet gösteren Aile Destek Merkezi (ADEM-1) Müdürü Neval Bilgiç, Aile Destek Merkezi (ADEM-2) Müdürü Muhammed Burak Şahin, eğiticiler Maide Nil Çelik Kaplan ve Nuri Acar ile El Sanatları Eğiticisi Mürşide Güneş ve Fitnes/Spor Eğitmeni Dilber Ertekin ziyaret ederek, Haber Müdürümüz Mehmet Halis Nayıfoğlu'na “hayırlı olsun” dileklerini iletti.

Sohbet havasında geçen ziyarette Aile Destek Merkezi (ADEM-1) Müdürü Neval Bilgiç, Sizin Medya Haber Merkezi'nin Midyat'ta hızlı, tarafsız ve objektif bir yayın politikası izlediğini vurgulayarak kurumumuza teşekkür etti.

Haber Müdürümüz Mehmet Halis Nayıfoğlu da, ziyarette bulunanlara teşekkür ederek, “Midyat'ın sesi olmak için çalışan doğru, ilkeli, tarafsız ve hızlı habercilik anlayışını benimseyen bir kurum olarak bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada gayretlerimiz devam edecektir. Bu nedenle yeni yılda yeni ofisimize taşınarak bir başlangıç yaptık. Bugüne kadar ofisimize gelerek, gerekse telefon veya çiçek göndererek güzel dilek ve temennilerini ileten herkese sonsuz teşekkür ediyorum” dedi.

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.