Engellilere Yüzde 40 İndirimli İletişim Avantajı

Engellilere Yüzde 40 İndirimli İletişim Avantajı

Vodafone Midyat Merkez Yöneticisi Ferit Gümüş, engelli vatandaşlara koşulsuz ve şartsız yüzde 40 indirim uyguladıklarını söyledi.

A+A-

Vodafone Midyat Merkez Yöneticisi Ferit Gümüş, engelli vatandaşlara koşulsuz ve şartsız yüzde 40 indirim uyguladıklarını söyledi. 

Vodafone Gümüş İletişim Hizmetleri Midyat Merkez Yöneticisi Ferit Gümüş, Vodafone’un engellilere sunduğu iletişim avantajları hakkında Midyat Engelliler Derneği Başkanı Abdulhakim Yıldız’a bilgi verdi. 

Midyat’ta, Seyfettin Güneştan Caddesi üzerinde faaliyet gösteren Vodafone Gümüş İletişim Hizmetleri Midyat Merkezi Yöneticisi Ferit Gümüş, Vodafone’nın, engelleri aşan tarifelerle iletişimde engelleri kaldırdığını, engelli vatandaşların özel ihtiyaçlarına yönelik çok uygun tarifeler sunduğunu belirtti. 

“ENGELLİ VATANDAŞLAR İÇİN ÖZEL HİZMET”

Engelli vatandaşların Vodafone tarifelerinin aylık sabit ücretinde yaklaşık yüzde 40 indirimden faydalandığını kaydeden Gümüş, “Vodafone Düşler Kulübü, Vodafone’un engelli vatandaşlarımız için özel olarak sunduğu, engelleri bireylerin sosyal hayata eşit katılımını kolaylaştıracak ayrıcalıklı hizmet ve tekliflerden oluşan çok yönlü bir programdır. Vodafone tarifelerinden kendilerine en uygun olanını seçen engelli vatandaşlarımız 5 yıl boyunca tarife aylık sabit ücretinde indirimden faydalanabiliyor. Engelleri aşan ADSL tarifesi ile engelli, şehit yakını ve gazi vatandaşlarımızın yanındayız. Tarifelerden faydalanmak isteyen engelli vatandaşlarımız Başbakanlık Özürlüler İdaresi Özürlü Kimlik Kartını veya Devlet Hastanelerinden verilen sağlık kurulu raporunu bize göstermeleri yeterli olacaktır. Ek bir evrak istenmemektedir.” dedi. 

“ÖZEL İNDİRİMDEN YENİ HABERDAR OLDUM”

Midyat Engelliler Derneği Başkanı Abdulhakim Yıldız ise, engelli vatandaşlar için özel olarak uygulanan tarifelerin çok faydalı olduğunu belirtti.

Vodafone’nın sunduğu indirim avantajlarını öğrenince kendisinin de tarifesini değiştirerek, indirimden faydalandığını söyleyen Yıldız, tüm engelli vatandaşların bu tarifeden yararlanmalarının önemine işaret ederek, şunları söyledi: 

“Artık iletişim çağındayız, telefonsuz ve internetsiz bir yaşam düşünülemiyor. Bu nedenle zorunlu olan bu ihtiyaçlar için Vodafone’nın özel olarak engelliler için bir indirimin uygulanması sevindiricidir. Engelli vatandaşların ekonomik güçsüzlükleri de düşünüldüğünde bu uygulamanın ne kadar faydalı olduğunu söyleyebiliyoruz. Doğrusunu söylemek gerekirse bende bu indirimlerden habersizdim. Sağ olsun hemşehrimiz Ferit beyin bilgilendirmesiyle bende engellilere uygulanan özel indirimden haberdar oldum. Daha önceden farklı bir tarifeyi kullandığım için bu indirimden faydalanmıyordum. Hiçte azımsanmayacak olan bu indirimli tarifeye bugün bende yeni geçtim. Artık fazladan bir ücret ödemeden çok rahat bir şekilde telefon ve internet ihtiyacımı karşılayabileceğim. Vodafone ailesine ve Ferit beye bu ilgilerinden ve duyarlılıklarından dolayı teşekkür ediyorum.”

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
1 Yorum