Doç. Dr. Abdurrahim kaplan: 14 yılı aşkındır Midyat’ın her sorununa el attınız

Doç. Dr. Abdurrahim kaplan: 14 yılı aşkındır Midyat’ın her sorununa el attınız

Midyat Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Abdurrahim Kaplan, Öğretim görevlisi Dr. Şükrü Aykat ve Öğretim Görevlisi Feyzi Çakmak ile birlikte haber merkezimize ‘Hayırlı Olsun’ ziyaretinde bulundu.

A+A-

Midyat Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Abdurrahim Kaplan, beraberinde Öğretim görevlisi Dr. Şükrü Aykat ve Öğretim Görevlisi Feyzi Çakmak ile birlikte haber merkezimize ‘Hayırlı Olsun’ ziyaretinde bulundu.

Artuklu Üniversitesine bağlı Midyat Meslek yüksekokulu heyeti, Sizin Medya Haber Merkezimiz Haber Müdürü Mehmet Halis Nayıfoğlu tarafından karşılanırken, Nayıfoğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyetini dile getirdi.

Midyat Meslek Yüksekokulu Müdürü Doç. Dr. Abdurrahim Kaplan da, ziyarete ilişkin şu açıklamayı yaptı:

“Öncelikle tebrik ediyorum başarılarınızın devamını diliyorum. Gerçekten ofisinizi de, çalışmalarınızı da gayet güzel buldum. 14 yılı aşkındır Midyat‘ın her sorununa el attığınız için ayriyeten Midyat halkı adına sizlere müteşekkirim. Bir dönem Sizin Medya haber portalınızda bir yazar olarak ta görev aldığımı hatırlatmak isterim. Bu sebeple Sizin Medya ekibinin her geçen gün biraz daha böyle çıtayı yükselerek Midyat‘ın tanıtımına, kültürünün, sosyal yapısının temel sorunlarını dile getirilmesinde katkı sağlaması hepimizi ciddi anlamda mutlu etmektedir ve bu başarının süratle devam edeceği kanaatindeyim. Midyat halkının bu konuda gereken hassasiyeti, desteği sağladığının da farkındayım ve Sizin Medya ekibinin bu yolda elde edeceği bütün başarılar hepimizi mutlu edecektir. Başarılar diliyorum. Gerçekten Sizin Medya ekibinin Midyat‘a ciddi anlamda katkısı var ve bu katkı devam etmeye, sürdürülmeye gösteriliyor.

‘Dijital bir dünyaya evrildiklerini ifade eden Kaplan, şu ifadeleri kullandı:

“Artık yapılan işlerin, çalışmaların sosyal medyada dijital mecrada duyurulması önem arz etmektedir. Dolayısıyla Midyat’ın tanıtımından tutun eğitim öğretim faaliyetlerine, haber sektöründe faaliyet gösteren her medya kanalının, her medya aracının açıkçası kıymetli olduğu kanaatindeyiz. Dolayısıyla Midyat şu an ciddi anlamda gündem oluyorsa ve tarihi ile kültürüyle, dilleriyle, din farklılığıyla ve sosyal yapısı ile şu anda birçok konuda ön safhada ise ön sıralarda ise burada sosyal medyanın, medya haber kanallarının, Sizin Medya’nın diğer medya kuruluşlarının tanıtım araçlarının katkısı dikkate değerdir, önemlidir ve bu açıkçası şehir için bir bel kemiği niteliğindedir.”

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.