Alıka aşiretinden önemli karar!

Alıka aşiretinden önemli karar!

Midyat’ta, 30 Mart yerel seçimleri öncesi, aile ve aşiretler seçimde destekleyecekleri adayları belirlemeye başladı.

A+A-

Midyat’ta, Alıka Aşireti mensupları, 30 Mart’ta yapılacak olan yerel seçimlerde Saadet Partisini destekleme kararı aldı. Eski Midyat Belediye Başkanı ve Alıka aşiretinin lideri Felemez Aslan, Saadet Partisi Midyat Belediye Başkan adayı Veysi Şahin’e destek vereceklerini kararlaştırdı.

Saadet Partisi’nin Midyat kesimindeki seçim bürosunda düzenlenen destek toplantısında aşiretin reisi Felemez Aslan ile Midyat Belediye Başkan adayı Veysi Şahin bir araya geldi.

'ALLAH BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ BOZMASIN'

SP'ye katılma töreninde konuşan Midyat Belediye Başkan adayı Veysi Şahin, kendilerine destek verenlere teşekkür etti ve seçilmesi durumunda kenti daha iyi noktalara taşıma sözü verdi. Şahin, “Aşiret mensubu arkadaşlarımız bugün bizi ziyaret ederek, partimize geçiş ve beni destekleme kararı aldıklarından dolayı çok mutluyum. Allah hepsine uzun ömürler versin. Bu birlik ve beraberliğin sağlanmasında çok değerli eski belediye başkanımız Aslan’ın büyük emeği var. Partimize hoş geldiniz, onur verdiniz, hepimize hayırlı uğurlu olsun. Gücümüze güç kattınız. Bana verdiğiniz destek benim için şereftir Allah sizden razı olsun. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın. Sayın Aslan gibi duyarlı olan Midyat’ın geleceği için herkesi Saadet Partisi çatısı altında toplanmaya davet ediyorum” dedi.

Program toplu fotoğraf çekiminin ardından son buldu.  

Önceki ve Sonraki Haberler