Ak Partili adaylar ile ilgili ilk değerlendirme

Ak Partili adaylar ile ilgili ilk değerlendirme

Midyat Belediye Başkanı Şehmus Nasıroğlu, AK Parti’nin Mardin Milletvekili adayları ile ilgili açıklamalarda bulundu.

A+A-

Midyat Belediye Başkanı Şehmus Nasıroğlu, AK Parti’nin Mardin Milletvekili adayları ile ilgili açıklamalarda bulundu. 

7 Haziran seçimlerinde AK Parti Mardin Milletvekili adaylarını destekleyeceğini açıklayan Nasıroğlu, seçim çalışmalarında da aktif bir şekilde yer alacağını söyledi. 

Ak Parti’nin Mardin’den Milletvekili adayı gösterdiği Orhan Miroğlu, Gönül Bekin Şahkulubey, Mehmet Vejdi Kahraman, Abdullah Erin, Cengiz Demirkaya ve Mehmet Emin Deniz’in adaylığını SizinMedya.Com’a değerlendiren Nasıroğlu, adaylara maddi ve manevi destek sözü verdi.

Başkan Nasıroğlu, yaptığı açıklamada, “AK Parti’nin Mardin’deki en büyük temsilcilerinden bir tanesi biziz. Biz de elbette AK Parti’liyiz. Partimize gönül veren bütün insanların yanındayız ve biz AK Parti’ye bu seçimde elimizden geldiği kadar çalışacağız. Biz vefalı insanlarız. Nasıl ki AK Parti bize vefa gösterdi, bizde AK Parti’ye vefa göstereceğiz. Başbakanımız Sayın Ahmet Davutoğlu için, Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan için elimizden gelen bütün gayreti göstererek, köy köy, mezra mezra, dükkan dükkan, ev ev gezecek, hem Ak Parti’ye hem de adaylarımıza oy isteyeceğiz.” dedi. 

“KÜSMEK PARTİLİ İNSANLARIN İŞİ DEĞİLDİR”

Siyasette küsme diye bir duygunun olmaması gerektiğine inandığını söyleyen Nasıroğlu, “Yani adaylık verilmedi diye küsecek halimiz yok. Adaylarımız iyidir. Orhan Miroğlu iyidir, Gönül hanım da iyidir, Vejdi bey, Abdullah bey, Cengiz bey ve bir de altıncı sıra adayı bizim köylüdür. Allah hepsini muvaffak etsin. Onlar da ellerinden gelen bütün gayreti göstersinler. Herkes birbirine karşı dürüst olsun ve samimi çalışsın. Yani ‘beni beşinci sıraya koydular, dördüncü sıraya koydular veya beni listeye bile koymadılar’ diye kimse küsmesin. Küsmek partili insanların işi değildir. Herkes elinden gelen bütün gayreti göstersin. Ben bütün Mardin teşkilatına da sesleniyorum. Mardin’deki bütün insanlar 30 Mart seçimleri gibi yapmasınlar. Herkes birbirlerine karşı kin ve nefret, gizli düşmanlık içinde olmasın. Herkes birbirine karşı dost olsun, arkadaş olsun. AK Parti’ye gönül vermiş, sağ duyulu insanlara da sesleniyorum. Elinizden geldiği kadar çaba sarf edin, bizler de elimizden geldiği kadar çaba sarf edeceğiz.” diye konuştu.  

MADDİ VE MANEVİ DESTEK SÖZÜ VERDİ

Ak Parti sevdalısı herkesi  adaylara destek vermeye çağıran Nasıroğlu, açıklamasına şöyle devam etti:

“Türkiye’nin birliği, beraberliği için elimizden gelen her türlü gayreti göstereceğiz. Çünkü niye? Türkiye’nin çimentosu hem AK Parti’dir, hem de Tayyip beydir. AK Parti şemsiyesi altında olan insanlar Türkiye’yi seviyorlar, bu bayrağı seviyorlar. AK Parti sevdalısı, AK Parti’ye gönül vermiş bütün insanlarımız 7 Haziran’da AK Parti ambleminin altına oy bassınlar. Ben AK Parti’ye içten gönül veriyorum. Cumhurbaşkanımız Sayın Erdoğan’ın hatırı için elimden gelen maddi ve manevi bütün desteği ortaya koyacağıma söz veriyorum. İnşallah Midyat’ta ve Mardin’de en iyi sonucu alacağız. Partimizin adaylarına şimdiden başarılar diliyorum.”

Önceki ve Sonraki Haberler

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
4 Yorum